Skaitymo čempionatas 2023/2024

„Skaitymo čempionatą“ vainikuojantis renginys buvo skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Kovo 16-ajai – Knygnešio dienai paminėti.

Šis projektas „SKAITYMO ČEMPIONATAS“ buvo vykdomas nuo spalio 2023 m. iki sausio 2024 m. Projekto organizatorius  – VšĮ „Vaiko psichologijos centras“, projektą mokykloje vykdė lietuvių kalbos mokytojos.

Projekto metu mokiniai, tėvai ir mokytojai skaitė knygas lietuvių kalba!

Mūsų mažytė mokyklėlė užėmė 18 vietą tarp 24 mokyklų (lietuviškų). Perskaitėme (per 4 mėnesius) beveik 400 knygų (50987 puslapių)!

Mokiniai, kurie perskaitė daugiausia knygų:

Krystian Sroda (tarp 1A klasės mokinių);

Samanta Vinogrodska (tarp 2A klasės mokinių);

Emilija Belousova (tarp 3A klasės mokinių);

Daniel Voicechovič (tarp 3B klasės mokinių);

Mariana Sroda (tarp 4A klasės mokinių).

Rafalo Baliko, 2A klasės mokinio, šeima (Rafał, mama, tėtis, brolis) perskaitė daugiausia knygų tarp šeimų, dalyvavusių projekte!

1A klasės mokytoja Evelina Patecka perskaitė daugiausia knygų tarp visų mokytojų ir kitų mokyklos darbuotojų, dalyvavusių konkurse!

4A klasė perskaitė daugiausia puslapių (net 6399) tarp visų klasių!

2A klasė perskaitė daugiausia knygučių (net 104)!

Sveikiname!!!

Dovanų mokiniams skyrė mūsų mokykla ir VšĮ „Vaiko psichologijos centras”.

Dėkojame visiems, prisijungusiems prie šio smagaus žaidimo!

Ypatingai dėkojame tėvams, kurie skaito ir savo pavyzdžiu skatina vaikus skaityti!

Tėvai, dalyvavę „Skaitymo čempionate“ bus apdovanoti Pavasarinio koncerto metu.