Sveikiname 4 klasės mokinę Ameliją Ševčuvianec, tapusią meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ laureate!

„Kalėdoms norėčiau saliutų

ir mėlyno kalbančio liūto.

Norėčiau maišelio saldainių

ir rogių, jos traukiamos elnių.

Norėčiau dviejų šimtų knygų,

kuprinės, megztinio su grybais,

pieštukų, daug popieriaus balto,

kepurės, kad būtų nešalta (…)“

(E. Daciūtė „Norėčiau“ (ištrauka))

Šį eilėraštį 4A klasės mokinė Amelija Ševčuvianec puikiai padeklamavo Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Ant žodžio sparnų“ įveikdama 3 etapus:

– mokyklinį;

– tarpmokyklinį (tarp tautinių mažumų mokyklų), vykusį lapkričio 29 d. Vilniaus Lazdynų mokykloje – viename iš 7-ių centrų;

– bei paskutinį (tarp visų Vilniaus mokyklų (tautinių mažumų ir lietuviškų mokyklų)), vykusį gruodžio 5 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Ji tapo viena iš laureatų tarp daugybės konkurso dalyvių!!! NUOŠIRDŽIAI SVEIKINAME!!!

Mokinę konkursui parengė lietuvių kalbos mokytoja R. Songin.

Dėkojame Amelijos tėveliams už bendradarbiavimą!!!

Taip pat labai džiaugiamės 1A klasės mokinės Samuelės Petkevič debiutu šiame konkurse ir linkime jai sėkmės!