Tarptautinis Comenius projektas, Graikija, 2014 m. gegužė

P1190161

Dalyvaudami Comenius programoje mokytojai turi galimybę įgyti tarptautinės patirties, aplankyti projekto partnerius kitose Europos šalyse, lavinti užsienio kalbos įgūdžius, keistis pedagoginiais metodais bei tobulinti mokymo ir mokymosi gebėjimus. Vizitas į Graikiją taip pat padovanojo (suteikė) daug  puikių įspūdžių. Komunikabilūs vaikai, profesionalūs mokytojai, spalvinga aplinka ir kūrybingumą skatinančios dirbtuvės mokytojus įkvėpė naujoms idėjoms, mintims, tolesniam darbui. Mokytojai pasisėmė žinių ir energijos, kad grįžę galėtų perduoti tą energijos ir žinių spindulį vaikams. Po mokytojų vizito į Graikiją gegužės 13-18 d. mokiniai ir visa mokyklos bendruomenė gegužės pabaigoje galėjo susipažinti su šalių partnerių dovanotomis atminimo dovanėlėmis ir vaizdo medžiaga apie visas projekte dalyvaujančias šalis.