Tarptautinis Projektas Comenius 2013-2015 Turkija

DSC_0130 (Custom)

Prieš mokytojų išvyką į Turkiją, vykdant tarptautinį projektą Comenius, buvo kuriamos informacinio pobūdžio prezentacijos apie žiemą ir žiemos orus Lietuvoje, apie kalėdinio laikotarpio šventes, apie mokinių darbelius iš gamtinių medžiagų. Mokytojai su mokiniais kūrė įvairius dirbinius, skirtus pristatyti parodoje Turkijoje (vasario 18-23d.).

Darbo grupei grįžus iš mokyklos Turkijoje, kur buvo susitikusios Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto mokyklų komandos, mūsų įstaigoje buvo pristatytos įvairių mokyklų, dalyvaujančių projekte, kalėdinio laikotarpio akimirkos. Šalys – partnerės padovanojo teminius CD diskus su informacija. Mokiniai labai džiaugėsi galėdami susipažinti su kalėdinėmis tradicijomis, kurios yra puoselėjamos kitose šalyse. Pasidžiaugė taip pat sukurtais kitų šalių vaikų dirbiniais iš įvairių gamtinių medžiagų.